Chief CSMP9X12 Component Interface Storage Panel
★★★★★ 4.1 16 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.kine.bizouard.fr
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Key Features
  • Supports a range of components
  • Mounts between any display and any universal mount
  • Can be configured in a variety of orientations
  • 9 x 12” (228 x 304 mm) attachment area
Technical Specifications
Mounting area
9” x 12” (228 x 304 mm)
Weight Capacity
10 lbs (4.5 kg)
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
16 ratings | 7 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (12)
4 stars
7% (1)
3 stars
4% (1)
2 stars
2% (0)
1 star
10% (2)